Partner Merytoryczny w roku akademickim 2020/2021

Partner Merytoryczny

Globalna praktyka White & Case w zakresie rynków kapitałowych cieszy się doskonałą reputacją na całym świecie. Kancelaria prowadzi złożone transakcje krajowe i międzynarodowe w każdej jurysdykcji oraz posiada jedną z wiodących i najwyżej cenionych praktyk w zakresie rynków kapitałowych spośród wszystkich firm prawniczych w Polsce. W ostatnich latach White & Case doradzała w najbardziej prestiżowych transakcjach, które miały miejsce na polskim rynku kapitałowym. Dzięki ścisłej współpracy z biurami w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych, kancelaria oferuje klientom kompleksowy zakres usług prawnych rządzonych prawem angielskim, amerykańskim i polskim, które odpowiadają najwyższym międzynarodowym standardom.

 

Wspólne inicjatywy

Wyjazd warsztatowy

Kancelaria White & Case była organizatorem wyjazdu do Jaworowego Dworu dla wszystkich uczestników Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych w dniach 13 i 14 kwietnia 2018 r. To wydarzenie było nagrodą dla osób biorących udział w akademickich rozgrywkach, a także okazją do pogłębienia wiedzy.

Prawnicy z działu Capital Markets przygotowali serię warsztatów dla studentów. Poza wartościowym szkoleniem wyjazd stanowił świetną możliwość zintegrowania się i odpoczynku po przygotowaniach do Turnieju.

Spotkania w Kancelarii

W roku akademickim 2020/21 Koło Naukowe Prawa Rynków Kapitałowych ma przyjemność kolejny rok współpracować z kancelarią White & Case, której polski dział zajmujący się rynkiem kapitałowym został wyróżniony w rankingu Chambers Global.

Mamy nadzieję, że tegoroczne partnerstwo merytoryczne kancelarii White & Case stanie się dla wielu osób początkiem przygody w świecie rynku kapitałowego i nieocenioną pomocą w kwestiach, które trudno zrozumieć dzięki samej lekturze podręczników.

Zachęcamy do zaangażowania się w działalność Koła i uczestnictwa w ciekawych spotkaniach, które odbędą się w tym roku akademickim!